Ładowanie
Oferujemy przystępne ceny, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na kosztach transportu. Oferujemy również zniżki dla studentów, seniorów i osób niepełnosprawnych - dzięki czemu nasza usługa jest dostępna dla każdego!
Przystanek | Godzina |
---|---|
GRYBÓW TOPOLOWA | 07:10 14:15 15:50 |
GRYGÓW RÓWNIE | 07:12 14:17 15:52 |
GRYGÓW BIAŁA WYŻNA | 07:13 14:18 15:53 |
KĄCLOWA TARTAK | 07:14 14:19 15:54 |
KĄCLOWA SZKOŁA | 07:16 14:21 15:56 |
KĄCLOWA KOŚCIÓŁ | 07:18 14:23 15:58 |
FLORYNKA | 07:20 14:25 16:00 |
FLORYNKA WAWRZKA | 07:23 14:28 16:03 |
BRUNARY NIŻNE | 07:26 14:31 16:06 |
BRUNARY KAPLICZKA | 07:27 14:32 16:07 |
BRUNARY SZKOŁA | 07:28 14:33 16:08 |
BRUNARY WYŻNE | 07:29 14:34 16:09 |
ŚNIETNICA SKRZYŻOWANIE | 07:30 14:35 16:10 |
STAWISZA DÓŁ | 07:32 14:37 16:12 |
STAWISZA CENTRUM | 07:33 14:38 16:13 |
STAWISZA SZKOŁA | 07:34 14:39 16:14 |
HAŃCZOWA SZKOŁA | 07:40 14:45 16:20 |
HAŃCZOWA SZAFRAN | 07:41 14:46 16:21 |
HAŃCZOWA OBRZUT | 07:42 14:47 16:22 |
WYSOWA ZDRÓJ I KOWAL | 07:43 14:48 16:23 |
WYSOWA ZDRÓJ NIŻNA | 07:44 14:49 16:24 |
WYSOWA ZDRÓJ ROZLEWNIA | 07:45 14:50 16:25 |
WYSOWA ZDRÓJ GLINIK | 07:46 14:51 16:26 |
WYSOWA- ZDRÓJ BESKID(KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ) | KONIEC TRASY |
Przystanek | Godzina |
---|---|
WYSOWA - ZDRÓJ BESKID | 6:20 13:35 15:10 |
WYSOWA ZDRÓJ GLINIK | 06:21 13:36 15:11 |
WYSOWA ZDRÓJ PPU | 06:22 13:37 15:12 |
WYSOWA ZDRÓJ ROZLEWNIA | 06:23 13:38 15:13 |
WYSOWA ZDRÓJ NIŻNA | 06:24 13:39 15:14 |
WYSOWA ZDRÓJ I KOWAL | 06:25 13:40 15:15 |
HAŃCZOWA OBRZUT | 06:26 13:41 15:16 |
HAŃCZOWA SZAFRAN | 06:27 13:42 15:17 |
HAŃCZOWA SZKOŁA | 06:28 13:43 15:18 |
STAWISZA SZKOŁA | 06:34 13:49 15:24 |
STAWISZA CENTRUM | 06:35 13:50 15:25 |
STAWISZA DÓŁ | 06:36 13:51 15:26 |
ŚNIETNICA SKRZYŻOWANIE | 06:38 13:53 15:28 |
BRUNARY WYŻNE | 06:39 13:54 15:29 |
BRUNARY SZKOŁA | 06:40 13:55 15:30 |
BRUNARY KAPLICZKA | 06:41 13:56 15:31 |
BRUNARY NIŻNE | 06:42 13:57 15:32 |
FLORYNKA WAWRZKA | 06:44 13:59 15:34 |
FLORYNKA | 06:46 14:01 15:36 |
GRYBÓW RÓWNIE | 06:54 14:09 15:44 |
GRYBÓW RÓWNIE | 06:54 14:09 15:44 |
GRYBÓW RÓWNIE | 06:54 14:09 15:44 |
GRYBÓW RÓWNIE | 06:54 14:09 15:44 |
GRYBÓW RÓWNIE | 06:54 14:09 15:44 |
GRYBÓW TOPOLOWA (KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ) | KONIEC TRASY |
Przystanek | Godzina |
---|---|
UŚCIE GORLICKIE | 06:45 12:41 |
Smerekowiec Skrzyżowanie | KONIEC TRASY |
Przystanek | Godzina |
---|---|
Smerekowiec Skrzyżowanie | 13:00 15:25 |
UŚCIE GORLICKIE ( KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ) | KONIEC TRASY |
Przystanek | Godzina |
---|---|
Smerekowiec Skrzyżowanie | 07:10 |
HAŃCZOWA ( KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ) | KONIEC TRASY |
Przystanek | Godzina |
---|---|
HAŃCZOWA | 12:30 14:55 |
Smerekowiec Skrzyżowanie | KONIEC TRASY |
Przystanek | Godzina |
---|---|
WYSOWA ZDRÓJ SANATORIUM BESKID | 13:45 |
WYSOWA ZDRÓJ GLINIK | 13:46 |
WYSOWA ZDRÓJ PPU | 13:47 |
WYSOWA ZDRÓJ ROZLEWNIA | 13:48 |
WYSOWA ZDRÓJ NIŻNA | 13:49 |
WYSOWA ZDRÓJ I KOWAL | 13:50 |
HAŃCZOWA OBRZUT | 13:51 |
HAŃCZOWA SZAFRAN | 13:52 |
HAŃCZOWA SZKOŁA | 13:53 |
HAŃCZOWA GÓRNA | 13:54 |
HAŃCZOWA ŁUKACYN | 13:55 |
HAŃCZOWA DÓŁ | 13:56 |
HAŃCZOWA ZA OSÓWISKIEM | 13:57 |
HAŃCZOWA I | 13:58 |
UŚCIE GORLICKIE I | 13:59 |
CZARNA SKRZYŻOWANIE | 14:00 |
UŚCIE GORLICKIE SZKOŁA | 14:02 |
UŚCIE GORLICKIE | 14:03 |
UŚCIE GORLICKIE SPICHLERZ | 14:04 |
KLIMKÓWKA STANICA | 14:10 |
KLIMKÓWKA ZAPORA | 14:12 |
ROPA WOLA | 14:13 |
ROPA MOST | 14:15 |
ROPA SZKOŁA II | 14:16 |
ROPA ORLIK | 14:17 |
ROPA | 14:18 |
ROPA SZKOŁA I | 14:20 |
ROPA SSKRZYŻOWANIE I | 14:21 |
GRÓDEK ROPSKA GORA | 14:24 |
GRYBÓW SOŚNIE | 14:26 |
GRYBÓW SOŚNIE KSIĘŻY LAS | 14:27 |
GRYBÓW STOLARNIA | 14:28 |
GRYBÓW TOPOLOWA | 14:30 |
GRYBÓW STRZYLAWKI | 14:32 |
SIOŁKOWA BROWAR | 14:33 |
STARA WIEŚ K/GRYBOWA | 14:34 |
PTASZKOWA | 14:36 |
CIENIAWA PODGÓRA | 14:37 |
CIENIAWA | 14:38 |
CIENIAWA PODLESIE | 14:39 |
MSZALNICA WOLNIKI | 14:40 |
PASZYN III | 14:41 |
PASZYN II | 14:42 |
PASZYN I | 14:43 |
PIĄTKOWA MYSTKÓW | 14:44 |
LWOWSKA PIĄTKOWSKA | 14:46 |
LWOWSKA MIASTECZKO GALICYJSKIE | 14:47 |
LWOWSKA CMENTARZ | 14:49 |
LWOWSKA GALERIA | 14:51 |
KILIŃSKIEGO STADION | 14:52 |
REJTANA | 14:53 |
MDA PL.DĄBROWSKIEGO | 15:04 |
REJTANA | 15:05 |
BULWAR NARWIKU | 15:07 |
TARNOWSKA | 15:09 |
WIELOGŁOWY | 15:13 |
DĄBROWA | 15:14 |
STARA WIEŚ | 15:19 |
TĘGOBORZE | 15:20 |
JUST | 15:22 |
ŁOSOSINA DOLNA | 15:25 |
ŁOSOSINA DOLNA BIAŁA | 15:27 |
WITOWICE GÓRNE | 15:29 |
WITOWICE DOLNE | 15:31 |
WYTRZYSZCZKA | 15:33 |
CZCHÓW ZAPORA | 15:36 |
CZCHÓW SZPITAL | 15:37 |
JURKÓW | 15:40 |
TWORKOWA | 15:42 |
TYMOWA | 15:44 |
GOSPRZYDOWA | 15:47 |
GNOJNIK | 15:50 |
KRAKÓW MDA | 16:51 |
KRAKÓW MDA ( KURSUJE W PIĄTKI I NIEDZIELE) | KONIEC TRASY |
Przystanek | Godzina |
---|---|
KRAKÓW MDA | 18:55 |
KRAKÓW AGH | 19:00 |
KRAKÓW JUBILAT | 19:01 |
KRAKÓW RONDO MATECZNEGO | 19:03 |
KRAKÓW BIEŻANOWSKA | 19:10 |
KRAKÓW PROKOCIM SZPITAL | 19:12 |
GNOJNIK | 20:04 |
JURKÓW | 20:14 |
CZCHÓW MIASTO | 20:16 |
CZCHÓW SZPITAL | 20:17 |
CZCHÓW ZAPORA | 20:18 |
WYTRZYSZCZKA | 20:21 |
WITOWICE DOLNE | 20:23 |
WITOWICE GÓRNE | 20:25 |
ŁOSOSINA DOLNA | 20:29 |
TĘGOBORZE JUST | 20:31 |
TĘGOBORZE | 20:33 |
DĄBROWA | 20:39 |
WIELOGŁOWY | 20:40 |
N.SĄCZ TARNOWSKA | 20:45 |
N.SĄCZ BULWAR NARWIKU | 20:47 |
N.SĄCZ REJTANA | 20:49 |
N.SĄCZ MDA PL DĄBROWSKIEGO | 21:00 |
N.SĄCZ REJTANA | 21:01 |
N.SĄCZ KILIŃSKIEGO | 21:02 |
N.SĄCZ GALERIA | 21:03 |
N.SĄCZ CMENTARZ | 21:05 |
PASZYN | 21:12 |
CIENIAWA | 21:16 |
PTASZKOWA | 21:18 |
STARA WIEŚ | 21:20 |
SIOŁKOWA | 21:21 |
GRYBÓW TOPOLOWA | 21:24 |
ROPA | 21:34 |
KLIMKÓWKA | 21:42 |
UŚCIE GORLICKIE | 21:51 |
HAŃCZOWA | 22:01 |
WYSOWA ZDRÓJ SANATORIUM BESKID | 22:08 |
WYSOWA ZDRÓJ SANATORIUM BESKID ( KURSUJE W PIĄTKI I NIEDZIELĘ) | KONIEC TRASY |